PS-10SM-D4P1-1D JAE Electronics
?topics_id=65434&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD
Packaging: Bulk
Features: Feed Through, Polarizing Key
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28 AWG
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm)
Wire Type: Discrete or Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Number of Rows: 2
Написати відгук
Description: CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 28 AWG, Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm), Wire Type: Discrete or Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції PS-10SM-D4P1-1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS-10SM-D4P1-1D PS-10SM-D4P1-1D Виробник : JAE Electronics ?topics_id=65434&ext_no=06&index=0&_lang=en Headers & Wire Housings HEADER 10POS