Продукція > JAE ELECTRONICS > PS-10SM-D4P1-1DA
PS-10SM-D4P1-1DA JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT IDC 28AWG GOLD
Packaging: Bulk
Features: Feed Through, Polarizing Key
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm)
Wire Type: Discrete or Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Number of Rows: 2
Написати відгук
Description: CONN RCPT IDC 28AWG GOLD, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 28 AWG, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm), Wire Type: Discrete or Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції PS-10SM-D4P1-1DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS-10SM-D4P1-1DA PS-10SM-D4P1-1DA Виробник : JAE Electronics Headers & Wire Housings HEADER 10POS