PS0020BE22136AP1
PS0020BE22136AP1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
ps20ps30ps40ps55c1.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 220PF 5KV N2200 AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Temperature Coefficient: N2200
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 5KV N2200 AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Temperature Coefficient: N2200, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.