PS0040BE12136BH1
PS0040BE12136BH1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
ps20ps30ps40ps55c1.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 120PF 5KV R42 DISK
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: R42
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 120 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 120PF 5KV R42 DISK, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: R42, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 120 pF.