Продукція > ROYALOHM > PS02W8F4702TCE
PS02W8F4702TCE ROYALOHM
ps-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 47kΩ; 125mW; ±1%; PS; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 47kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Manufacturer series: PS
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 100V
Mounting: SMD
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 47kΩ; 125mW; ±1%; PS; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 47kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Manufacturer series: PS, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 100V, Mounting: SMD.