Продукція > ROYALOHM > PS02W8F5112TCE
PS02W8F5112TCE ROYALOHM
ps-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 51.1kΩ; 125mW; ±1%; PS; 50V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 51.1kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Manufacturer series: PS
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 51.1kΩ; 125mW; ±1%; PS; 50V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 51.1kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Manufacturer series: PS.