Продукція > GALAXY > PS1117-3.3 GALAXY
PS1117-3.3 GALAXY
PS1117-3.3 GALAXY
ST1117mp3.3_GAL_GALAXY_0001.pdf
Виробник: GALAXY
Код виробника: PS1117-3.3 RoHS Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 0.8A, 1%, 1.2V dropout, 0?125°C; Replacement for: LM1117MP-3.3/NOPB, LM1117MPX-3.3/NOPB, LD1117S33TR, SPX1117M3-L-3-3/TR, TS1117BCW33 RPG, LM1117S-3.3; Integrated Circuits
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 480 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PS1117-3.3 GALAXY GALAXY
Код виробника: PS1117-3.3 RoHS Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 0.8A, 1%, 1.2V dropout, 0?125°C; Replacement for: LM1117MP-3.3/NOPB, LM1117MPX-3.3/NOPB, LD1117S33TR, SPX1117M3-L-3-3/TR, TS1117BCW33 RPG, LM1117S-3.3; Integrated Circuits, кількість в упаковці: 500 шт.