PS20-11MC15B10K TT Electronics/BI
PSxx.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM
Написати відгук
Slide Potentiometers 10K ohm 20% 20mm Slide Potentiometer.
Інші пропозиції PS20-11MC15B10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS20-11MC15B10K PS20-11MC15B10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics PSxx-1671451.pdf Slide Potentiometers 10K ohm 20% 20mm Slide Potentiometer