PS20-20MC2BR50K
PS20-20MC2BR50K BI Technologies / TT Electronics
PSxx.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 50K ohm 20% 20mm Slide Potentiometer
на замовлення 371 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 50K OHM 0.05W TOP 20MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.256" H (35.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 20mm, Fader Type: Dual, Resistance: 50 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS20-20MC2BR50K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 50K OHM 0.05W TOP 20MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.256" H (35.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 20mm
Fader Type: Dual
Resistance: 50 kOhms