PS20M-0PB1FAR500N TT Electronics/BI
PSxxL_PSxxM.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 500OHM 0.025W TOP 20MM
Power (Watts): 0.025W, 1/40W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.276" H (35.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 20mm
Fader Type: Dual
Resistance: 500 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 500OHM 0.025W TOP 20MM, Power (Watts): 0.025W, 1/40W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.276" H (35.00mm x 9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 20mm, Fader Type: Dual, Resistance: 500 Ohms.
Інші пропозиції PS20M-0PB1FAR500N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS20M-0PB1FAR500N PS20M-0PB1FAR500N Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0011427254_1-2565738.pdf Slide Potentiometers 500 ohm 20% 20mm Slide Potentiometer