PS30-10MC1BR100K TT Electronics/BI
PSxx.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 30MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Fader Type: Standard
Resistance: 100 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 30MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 30mm, Fader Type: Standard, Resistance: 100 kOhms.
Інші пропозиції PS30-10MC1BR100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30-10MC1BR100K PS30-10MC1BR100K Виробник : BI Technologies / TT Electronics PSxx.pdf Slide Potentiometers 100K Ohms 20% SLIDE POTENTIOMETER