PS30-10MC3BR10K
PS30-10MC3BR10K BI Technologies (TT electronics)
psxx.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res POT 10K Ohm 20% 0.2W(1/5W) (45 X 9 X 26.8mm) Pin Thru-Hole Box/Tray
на замовлення 3850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук