PS30-10PB10BR10K
PS30-10PB10BR10K BI Technologies (TT electronics)
psxx.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res POT 10K Ohm 20% 0.2W(1/5W) (45 X 9 X 11.1mm) Pin Thru-Hole Box/Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30-10PB10BR10K PS30-10PB10BR10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics PSxx-3235521.pdf Slide Potentiometers 10K 20% 30MM SLIDE POT