PS30-11MD1BR10K
PS30-11MD1BR10K BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0011427224_1-2565663.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 10K ohm 20% 30mm Slide Potentiometer
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30-11MD1BR10K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 30MM