PS30-20PA1AR100K
PS30-20PA1AR100K BI Technologies / TT Electronics
PSxx.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 100K ohm 20% 30mm Slide Potentiometer
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30-20PA1AR100K Виробник : TT Electronics/BI Description: POTENTIOMETER 100K OHM DUAL