PS30-20PB1AR10K TT Electronics/BI
PSxx.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.05W TOP 30MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Fader Type: Dual
Resistance: 10 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.05W TOP 30MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 30mm, Fader Type: Dual, Resistance: 10 kOhms.
Інші пропозиції PS30-20PB1AR10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30-20PB1AR10K PS30-20PB1AR10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics PSxx-3235521.pdf Slide Potentiometers 10K ohm 20% 30mm Slide Potentiometer