PS30-21MB1BR100K BI Technologies / TT Electronics
Datasheet_SlidePot_PSxx-1134242.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 100K ohm 20% 30mm Slide Potentiometer
на замовлення 538 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.1W TOP 30MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 30mm, Part Status: Active, Fader Type: Dual, Resistance: 100 kOhms.
Інші пропозиції PS30-21MB1BR100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30-21MB1BR100K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 100K OHM 0.1W TOP 30MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Part Status: Active
Fader Type: Dual
Resistance: 100 kOhms