PS30L-N12FBR10K
PS30L-N12FBR10K BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0011427254_1-2565738.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 10K ohm 20% Green Slide Potentiometer
на замовлення 491 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30L-N12FBR10K Виробник : TT Electronics/BI PSxxL_PSxxM.pdf Description: SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 30MM