PS30M-OPC1FBR10K
PS30M-OPC1FBR10K BI Technologies / TT Electronics
PSxxL_PSxxM-1671117.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 10K ohm 20% 30mm Slide Potentiometer
на замовлення 899 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30M-OPC1FBR10K Виробник : TT Electronics/BI PSxxL_PSxxM.pdf Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 30MM