PS3L-A12AFF IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 0.9A 10W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук