Продукція > IDEC > PS3N-A24A2DN
PS3N-A24A2DN IDEC
Виробник: IDEC
Description: AC/DC CONVERTER 24V 12W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 12W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 2.68" L x 1.06" W x 2.76" H (68.0mm x 27.0mm x 70.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 170 ~ 264 VAC, 210 ~ 340 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: FCC, VCCI
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 12W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 12W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 2.68" L x 1.06" W x 2.76" H (68.0mm x 27.0mm x 70.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 170 ~ 264 VAC, 210 ~ 340 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: FCC, VCCI, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 500 mA.