PS60-10MC15A50K TT Electronics/BI
PSxx.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 50K OHM 0.1W TOP 60MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.256" H (75.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Part Status: Active
Fader Type: Standard
Resistance: 50 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 50K OHM 0.1W TOP 60MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.256" H (75.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Part Status: Active, Fader Type: Standard, Resistance: 50 kOhms.
Інші пропозиції PS60-10MC15A50K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60-10MC15A50K PS60-10MC15A50K Виробник : BI Technologies / TT Electronics PSxx-3235521.pdf Slide Potentiometers 50K ohm 20% 60mm Slide Potentiometer