PS60-20MA1BR100K
PS60-20MA1BR100K BI Technologies / TT Electronics
PSxx.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 100K ohm 20% 60mm Slide Potentiometer
на замовлення 193 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60-20MA1BR100K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM