PS60-20MA1BR10K
PS60-20MA1BR10K BI Technologies / TT Electronics
PSxx-3235521.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 10K ohm 20% 60mm Slide Potentiometer
на замовлення 359 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60-20MA1BR10K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM