PS60-20MA1BR1K
PS60-20MA1BR1K BI Technologies / TT Electronics
PSxx-3235521.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 1K ohm 20% 60mm Slide Potentiometer
на замовлення 374 шт:
Написати відгук
Description: SLIDE POT 1K OHM 0.2W TOP 60MM, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.256" H (75.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Fader Type: Dual, Resistance: 1 kOhms.
Інші пропозиції PS60-20MA1BR1K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60-20MA1BR1K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 1K OHM 0.2W TOP 60MM
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.256" H (75.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Fader Type: Dual
Resistance: 1 kOhms