PS60-20MA1BR1MEG
PS60-20MA1BR1MEG BI Technologies / TT Electronics
PSxx.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers
на замовлення 280 шт:
Написати відгук
Slide Potentiometers 1MEG ohm 20% 60mm Slide Potentiometer.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60-20MA1BR1MEG Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 1M OHM 0.2W TOP 60MM
товару немає в наявності
PS60-20MA1BR1MEG PS60-20MA1BR1MEG Виробник : BI Technologies / TT Electronics PSxx-3235521.pdf Slide Potentiometers 1MEG ohm 20% 60mm Slide Potentiometer