PS60-20MA1BR500 TT Electronics/BI
PSxx.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 500 OHM 0.2W TOP 60MM
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.256" H (75.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Fader Type: Dual
Resistance: 500 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 500 OHM 0.2W TOP 60MM, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.256" H (75.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Fader Type: Dual, Resistance: 500 Ohms.
Інші пропозиції PS60-20MA1BR500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60-20MA1BR500 PS60-20MA1BR500 Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_SlidePot_PSxx-1134242.pdf Slide Potentiometers 500 ohm 20% 60mm Slide Potentiometer