PS60-20MA1BR500K
PS60-20MA1BR500K BI Technologies / TT Electronics
PSxx-3235521.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 500K ohm 20% 60mm Slide Potentiometer
на замовлення 393 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60-20MA1BR500K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 500K OHM 0.2W TOP 60MM