PS60-20MA1BR50K
PS60-20MA1BR50K BI Technologies / TT Electronics
PSxx.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Slide Potentiometers 50K ohm 20% 60mm Slide Potentiometer
на замовлення 178 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60-20MA1BR50K Виробник : TT Electronics/BI PSxx.pdf Description: SLIDE POT 50K OHM 0.2W TOP 60MM