PS60G-B2SBR10K TT Electronics/BI
PSxxG.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 60MM
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 3.425" L x 0.630" W x 0.433" H (87.00mm x 16.00mm x 11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Fader Type: Dual
Resistance: 10 kOhms
Написати відгук
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 60MM, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 3.425" L x 0.630" W x 0.433" H (87.00mm x 16.00mm x 11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Fader Type: Dual, Resistance: 10 kOhms.
Інші пропозиції PS60G-B2SBR10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60G-B2SBR10K PS60G-B2SBR10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0011426711_1-2565737.pdf Slide Potentiometers 10K ohm 20% 60mm Slide Potentiometer