PS60G-B3SBR1MEG TT Electronics/BI
PSxxG.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 1M OHM 0.25W TOP 60MM
Написати відгук
Slide Potentiometers 1MEG ohm 20% 60mm Slide Potentiometer.
Інші пропозиції PS60G-B3SBR1MEG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60G-B3SBR1MEG PS60G-B3SBR1MEG Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0011426711_1-2565737.pdf Slide Potentiometers 1MEG ohm 20% 60mm Slide Potentiometer