PS60M-0ME1BR100K TT Electronics/BI
PSxxL_PSxxM.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Fader Type: Dual
Resistance: 100 kOhms
Написати відгук
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Fader Type: Dual, Resistance: 100 kOhms.
Інші пропозиції PS60M-0ME1BR100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS60M-0ME1BR100K PS60M-0ME1BR100K Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0002798873_1-2565328.pdf Slide Potentiometers 100K ohm 20% 60mm Slide Potentiometer