PSB-10M-19A2-RT
PSB-10M-19A2-RT Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: BRD SPT REST MNT ADHESIVE 10MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Material: Nylon
Length - Overall: 0.394" (10.00mm)
Between Board Height: 0.394" (10.00mm)
Holding Type: Resting Mount
на замовлення 715 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRD SPT REST MNT ADHESIVE 10MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Material: Nylon, Length - Overall: 0.394" (10.00mm), Between Board Height: 0.394" (10.00mm), Holding Type: Resting Mount.