PSC-48024
PSC-48024 Altech Corporation
PSC-Series-Complete.pdf
Виробник: Altech Corporation
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CE, cULus, cURus
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1; UL 508
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 127V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 324 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W, Power (Watts): 480W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CB, CE, cULus, cURus, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1; UL 508, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 127V, DC Voltage - Input (Max): 370V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS-C48024 Виробник : Altech DIN Rail Power Supplies 24V 20A 480W SINGLE OUTPUT COMPACT DIN