PSD1202-NP
PSD1202-NP MEAN WELL USA Inc.
PSD1202.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: M12/17X40MM/SD:2MM/500HZ
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: NPN/PNP-NC/NO
Sensing Distance: 0.079" (2mm)
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 12V ~ 30V