Продукція > INFINEON > PSF21150FV1.4
PSF21150FV1.4 INFINEON
Виробник: INFINEON
09+ TQFP64
на замовлення 2019 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC TELECOM INTERFACE TQFP-64, Packaging: Tray, Package / Case: 64-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Function: PC Adapter Circuit, Interface: ISDN, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply: 30mA, Supplier Device Package: PG-TQFP-64, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Number of Circuits: 1.
Інші пропозиції PSF21150FV1.4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSF 21150 F V1.4 PSF 21150 F V1.4 Виробник : Infineon Technologies IPAC-X.pdf Description: IC TELECOM INTERFACE TQFP-64
Packaging: Tray
Package / Case: 64-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Function: PC Adapter Circuit
Interface: ISDN
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply: 30mA