PSHT-187-175-BL
PSHT-187-175-BL Brady Corporation
B-345.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm), Part Status: Obsolete.