PSHT-250-175-WT
PSHT-250-175-WT Brady Corporation
B-345.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm), Part Status: Active.