Продукція > F&F > PSI-02-24V
PSI-02-24V
PSI-02-24V F&F
PSI-02-24V-DTE-EN.pdf
Виробник: F&F
Category: Measuring Conv. and Signal Isolators
Description: Converter: voltage; for DIN rail mounting; 24VAC/DC; 24VDC; IP20
Mounting: for DIN rail mounting
Operating temperature: -25...50°C
Operate time: 1s
AC contacts rating @R: 8A / 250V AC
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
Type of converter: voltage
Kind of input 1: 24V AC/DC