PSL-FP-IFP2770180EC
PSL-FP-IFP2770180EC Power Sonic Corporation
Виробник: Power Sonic Corporation
Description: BATTERY LITHIUM 3.2V 25AH
Packaging: Box
Capacity: 25Ah
Size / Dimension: 2.76" L x 1.06" W x 7.09" H (70.1mm x 26.9mm x 180.1mm)
Termination Style: Nut and Bolt, M6
Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.2 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 3.2V 25AH, Packaging: Box, Capacity: 25Ah, Size / Dimension: 2.76" L x 1.06" W x 7.09" H (70.1mm x 26.9mm x 180.1mm), Termination Style: Nut and Bolt, M6, Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.2 V.