PSL-FP-IFR18650EC
PSL-FP-IFR18650EC Power Sonic Corporation
PSL-FP-IFR18650EC_Data_Sheet.pdf
Виробник: Power Sonic Corporation
Description: BATTERY LITHIUM 3.2V 1.5AH 18650
Packaging: Box
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 1.5Ah
Size / Dimension: 0.72" Dia x 2.56" H (18.3mm x 65.0mm)
Termination Style: Button Top (Extending)
Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.2 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 3.2V 1.5AH 18650, Packaging: Box, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 1.5Ah, Size / Dimension: 0.72" Dia x 2.56" H (18.3mm x 65.0mm), Termination Style: Button Top (Extending), Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.2 V.