Продукція > IGUS > PSM-1214-20
PSM-1214-20
PSM-1214-20 IGUS
PFM.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 20mm; iglidur® P
Material: iglidur® P
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 14mm
Length: 20mm
Shore hardness: 75
на замовлення 40 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 20mm; iglidur® P, Material: iglidur® P, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 14mm, Length: 20mm, Shore hardness: 75.