Продукція > IGUS > PSM-2224-45
PSM-2224-45
PSM-2224-45 IGUS
PFM.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 24mm; Øint: 22mm; L: 45mm; iglidur® P
Material: iglidur® P
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 22mm
Outside diameter: 24mm
Length: 45mm
Shore hardness: 75
на замовлення 17 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 24mm; Øint: 22mm; L: 45mm; iglidur® P, Material: iglidur® P, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 22mm, Outside diameter: 24mm, Length: 45mm, Shore hardness: 75.