Продукція > IGUS > PSM-5560-50
PSM-5560-50
PSM-5560-50 IGUS
PFM.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 60mm; Øint: 55mm; L: 50mm; iglidur® P
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 60mm
Internal diameter: 55mm
Length: 50mm
Material: iglidur® P
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 75
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 60mm; Øint: 55mm; L: 50mm; iglidur® P, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 60mm, Internal diameter: 55mm, Length: 50mm, Material: iglidur® P, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 75.