Продукція > IGUS > PSM-6065-50
PSM-6065-50
PSM-6065-50 IGUS
PFM.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 65mm; Øint: 60mm; L: 50mm; iglidur® P
Material: iglidur® P
Operating temperature: -40...130°C
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Length: 50mm
Internal diameter: 60mm
Outside diameter: 65mm
Shore hardness: 75
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 65mm; Øint: 60mm; L: 50mm; iglidur® P, Material: iglidur® P, Operating temperature: -40...130°C, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Length: 50mm, Internal diameter: 60mm, Outside diameter: 65mm, Shore hardness: 75.