Продукція > IGUS > PSM-8085-60
PSM-8085-60
PSM-8085-60 IGUS
PFM.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 60mm; iglidur® P
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 85mm
Internal diameter: 80mm
Length: 60mm
Material: iglidur® P
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 75
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 60mm; iglidur® P, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 85mm, Internal diameter: 80mm, Length: 60mm, Material: iglidur® P, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 75.