PSM4-103Z-05B API Technologies Corp
surface-mount-emi-filters.pdf
Виробник: API Technologies Corp
Description: CAP FEEDTHRU 0.01UF 200V 3PSM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors .120SQ.315L 10000PF 5A FEED THRU CIR.
Інші пропозиції PSM4-103Z-05B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSM4-103Z-05B Виробник : API Technologies - Spectrum Control data_sheet___power_surface_mount_filters-2308048.pdf Feed Through Capacitors .120SQ.315L 10000PF 5A FEED THRU CIR