PSM4-103Z-20B
PSM4-103Z-20B Spectrum Control
PSM.pdf
Виробник: Spectrum Control
Feed Through Capacitors .01UF 20A FEED-THRU POWER SMT EMI FILTER
на замовлення 425 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PSM4-103Z-20B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSM4-103Z-20B PSM4-103Z-20B Виробник : API Technologies - Spectrum Control power-surface-mount-filters-595543.pdf Feed Through Capacitors .01UF 20A FEED-THRU POWER SMT EMI FILTER
на замовлення 356 шт:
PSM4-103Z-20B surface-mount-emi-filters.pdf
на замовлення 30 шт:
PSM4-103Z-20B Виробник : API Technologies Corp surface-mount-emi-filters.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.01UF 200V 3PSM