PSN40-20AC
PSN40-20AC AUTONICS
PSN-series.pdf
Виробник: AUTONICS
Category: Rectangle Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; 0÷20mm; 2-wire NC; Usup: 100÷240VAC; 200mA; 2m
Max. operating current: 200mA
Operating temperature: -25...70°C
Range: 0...20mm
Output configuration: 2-wire NC
Body dimensions: 40x40x53mm
Supply voltage: 100...240V AC
Lead length: 2m
Switching frequency max: 20Hz
Connection: cables
Kind of forehead: embedded
Manufacturer series: PSN
Type of sensor: inductive
IP rating: IP67
Body material: plastic
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Rectangle Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; 0÷20mm; 2-wire NC; Usup: 100÷240VAC; 200mA; 2m, Max. operating current: 200mA, Operating temperature: -25...70°C, Range: 0...20mm, Output configuration: 2-wire NC, Body dimensions: 40x40x53mm, Supply voltage: 100...240V AC, Lead length: 2m, Switching frequency max: 20Hz, Connection: cables, Kind of forehead: embedded, Manufacturer series: PSN, Type of sensor: inductive, IP rating: IP67, Body material: plastic.