PSP-500-05 MeanWell
Код товару: 29314
Додати до обраних
Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 5 V
Iвих., A: 80 A
Pмакс., W: 500 W
Габарити: 220x127x63,5 mm
ККД і робоча температура: 76%, -10...60°C